Ściernica talerz. R928 180 gr.60 wypukła WYPRZEDAŻ
×
Ściernica talerz. R928 180 gr.60 wypukła WYPRZEDAŻ}

Ściernica talerz. R928 180 gr.60 wypukła WYPRZEDAŻ

12,00 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

quantum
Ilość

Lamelka stożkowa R928 180 P60 NORTON QUANTUMNORTON QUANTUM MAKSYMALNA WYDAJNOŚĆ R928Średnica 180

Granulacja P60

Norton Quantum R928 to lamelki w kolorze różowym o wysokiej wydajności, na grubym podłożu bawełnianym z ziarnem ceramicznym.

W porównaniu z krążkami premium z ziarnem cyrkonowym oraz rynkowymi produktami z ziarnem ceramicznym, zapewniają, dzięki wysokiej gęstości, wyższą szybkość szlifowania i żywotność.

Ich cechą jest dodatkowa warstwa chłodząca, która obniża ilość generowanego ciepła i poprawia jakość wykończenia.

Krążki Norton Quantum są idealnym rozwiązaniem przy szlifowaniu intensywnym przy zastosowaniu średnich nacisków na stali nierdzewnej lub na metalach twardych.

Szlifowanie stali nierdzewnej wiąże się z powstawaniem dużej ilości ciepła; zawsze stosuj krążki Norton Quantum z dodatkową warstwą chłodzącą, która obniża ilość generowanego ciepła i poprawia jakość wykończenia. Zwykle do szlifowania spawów MIG stosuje się ziarno grube, a ziarno drobniejsze do spawów TIG.

Zastosowanie:

Stal nierdzewna, inox, oraz duplexInkonel, tytan, stopy specjalneStal węglowa, stal konstrukcyjna orazstal zwykłaŻeliwoCechy:

Dzięki chłodnemu szlifowaniu jest doskonały do obróbki stali nierdzewnejBardzo agresywne ziarno ceramiczne zapewnia szybką obróbkęDzięki mocnemu i grubemu podłożu bawełnianemu dobrze sprawuje się przy obróbce krawędziSzczególnie dobrze pracuje przy dużych naciskach na szlifierkach o dużej mocy

TYP 29 STOŻKOWY

Mogą być stosowane do obróbki konturów i krawędziLamelki stożkowe mają większy kontakt w czasie usuwania naddatku z płaskich powierzchniNajlepsze do szybkiego usuwania naddatkuKąt pracy 15 - 25 stopni.

ImageImageImage
66261143345
76 Przedmioty
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )