Ściernica SMT 850 fi 125 gr. 80/ medium kasztanowa
×
Ściernica SMT 850 fi 125 gr. 80/ medium kasztanowa}

Ściernica SMT 850 fi 125 gr. 80/ medium kasztanowa

69,75 zł
Brutto
SMT 850 plus Special Ściernice listkowe talerzowe do stali szlachetnej Klasa parametrów SPECIAL Właściwości: Ziarnistość włókniny - medium Podstawa - włókno szklane Forma - talerzowa Zalety: KOMBI - Specjalnie do obróbki spawów WIG/TIG
Ilość

TARCZA LAMELKA KLINGSPOR SMT850 125 Gradacja: MEDIUM - 1 sztuka

Image

Ściernice SMT 850 plus Special są narzędziami nie do pokonania, jeśli chodzi o obróbkę spawów TIG. Specjalne wykonanie jako ściernica listkowa talerzowa KOMBI jest wysokowydajnym narzędziem, może wykonywać jednocześnie szlifowanie i obróbkę wykończeniową.

  • Typ: Ściernica lamelkowa
  • Rozmiar: 125
  • Rodzaj ziarna: Elektrokorund
  • Producent: KLINGSPOR
  • Gradacja: MEDIUM

TARCZA LAMELKA KLINGSPOR SMT850 125

Ściernice SMT 850 plus Special są narzędziami nie do pokonania, jeśli chodzi o obróbkę spawów TIG. Specjalne wykonanie jako ściernica listkowa talerzowa KOMBI jest wysoko wydajnym narzędziem, ponieważ może wykonywać jednocześnie szlifowanie i obróbkę wykończeniową. Jest przeznaczona do obróbki stali szlachetnej. Przeznaczone dla użytkowników profesjonalnych ściernice SMT 850 plus Special mogą być wykonywane wszędzie tam, gdzie wymagana jest obróbka spawów po spawaniu TIG, na przykład w warsztatach obróbki metali, po spawaniu rur lub w produkcji aparatów i urządzeń.

Szczególną cechą ściernic SMT 850 plus Special jest konstrukcja zawierająca dwa różne materiały ścierne. Jednym z nich jest bardzo elastyczne tkaninowe podłoże, na które nanoszony jest elektrokorund, a drugim włóknina. Ściernica listkowa talerzowa KOMBI jest zatem połączeniem miękkiego szlifowania z wysoką agresywnością. Wydajność obróbki jest stała przez cały okres żywotności, ponieważ materiał ścierny stale odsłania świeże ziarna. Obróbka wykończeniowa wykonywana jednocześnie przez włókninę cechuje się niezmiennie wysoką jakością przez cały okres używania narzędzia. Dzięki wypukłemu wykonaniu narzędzia te nadają się zwłaszcza do precyzyjnego miejscowego stosowania. Podstawa jest wykonana ze specjalnej tkaniny szklanej o wysokiej wytrzymałości na złamanie i odporności. Konstrukcja ściernic listkowych wachlarzowych umożliwia równomierne przenoszenie sił na obrabiany przedmiot.

Właściwości:

  • Klasa: Special
  • Ziarno: elektrokorund
  • Podstawa talerzowa: włókno szklane
  • Forma: wypukła 12°

Fachowe doradztwo

KLINGSPOR
312560
12 Przedmioty
Średnica
125 mm
Operacja / Zastosowanie
szlifowanie, wykańczanie
Typ produktu
ściernica talerzowa z włókniny
Ziarnistość włókniny
medium
Granulacja
80
Rodzaj napędu / maszyna
szlifierka kątowa z regulacją obrotów
Główna powierzchnia
stal szlachetna
Typ / wariant
SMT 850
Cecha / sortowanie
- medium
Średnica otworu/mm
otwór 22,23
Vmax m/s
80 m/s
Dopuszcz. obr/min
12200 obr/min
Wymiar
125X22,23mm
Wymiar AxB
125X22,23
Dodatkowe informacje
SPECIAL kl. jakości klingspor
Forma
wypukła
Podstawa talerzowa
włókno szklane
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )