PFERD Tarcza EHT 65x1,1 A60 SG STEELOX /6,0
×
PFERD Tarcza EHT 65x1,1 A60 SG STEELOX /6,0}

PFERD Tarcza EHT 65x1,1 A60 SG STEELOX /6,0

11,89 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Tarcze do cięcia – Ściernice tarczowe do cięcia Pferd Linia wydajna SG-ELASTIC Średnio twarde, uniwersalne narzędzie. Twardość P o wysokich właściwościach cięcia i dużej żywotności, do cięcia chłodnego.
Ilość

Tarcza do ciecia stali, żeliwa, aluminium prosta A60PSG 65x1,1x6mm PFERD

Image

Mała tarcza do cięcia stali normalnej i szlachetnej

SG STEELOX

Wykonanie: korund (A46, A60), średniej twardości, spoiwo z żywicy syntetycznej wzmacniane włóknami, dobra wydajność cięcia i wysoka trwałość. Do zastosowania w szlifierkach prostych elektrycznych i pneumatycznych. Bez dodatku wypełniaczy zawierających związki żelaza, chloru i siarki.

Zastosowanie: do obróbki stali, stali szlachetnej, żeliwa, aluminium, metali nieżelaznych i stopów na bazie niklu. Idealne do cięcia blachy, profili i materiału pełnego ze stali, wykonywania przełomów. Idealna do stosowania na małej powierzchni.

Wskazówka: uchwyt do tarcz do cięcia należy zamawiać oddzielnie. Przestrzegać maksymalnej prędkości obrotowej tarczy do cięcia i uchwytu narzędziowego.

Ważna wskazówka dot. obróbki stali szlachetnej.

Przy obróbce stali szlachetnej zaleca się używanie narzędzi, które nie zawierają związków żelaza i siarki. Narzędzia używane wcześniej do obróbki zwykłej stali nie nadają się do obróbki stali szlachetnej. Na narzędziu pozostają resztki zwykłej stali. Te resztki uszkadzają każdy rodzaj stopu stali szlachetnej i mogą powodować korozję obrabianego przedmiotu ze stali szlachetnej. Nawet iskry powstające podczas obróbki stali normalnej mogą niszczyć stopy stali szlachetnej i powodować ich korozję.

ImageImage
PFERD VSM
PFE-165706
25 Przedmioty
Średnica
65 mm
Operacja / Zastosowanie
cięcie
Typ produktu
tarcza
tarcza do cięcia
Grubość
1,1 mm
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )