Oprawka COMBIDISC QMC555 38mm średnia niebieska
×
Oprawka COMBIDISC QMC555 38mm średnia niebieska}

Oprawka COMBIDISC QMC555 38mm średnia niebieska

51,32 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

QMC 555 Dysk wsporczy - Bezpieczne mocowanie w systemie QMC - Optymalne szlifowanie (agresywność, jakość powierzchni) dzięki trzem rodzajom twardości
Ilość
2 Przedmioty
Ostatnie sztuki w magazynie

DYSK WSPORCZY / OPRAWKA COMBIDISC QMC555 38MM ŚREDNIA NIEBIESKA QMC KLINGSPOR - 1 sztuka

Dyski wsporcze do krążków Quick Change Disc występująw zależności od rodzaju zastosowania w różnych stopniach twardości. Im twardszy dysk wsporczy, tym wyższa wydajność. Miękkie dyski wsporcze dzięki ich elastyczności nadają się do obróbki powierzchni profilowanych oraz do szlifowania wykończeniowego.

Z pomocą przystawki do szliferek kątowych M14 - 1/4" NORTON możliwe jest ich zastosowanie na każdej dostępnej w handlu szlifierce kątowej.

W grupie „minikrążków Quick Change Disc” popularność na rynku zdobyły dwa systemy mocowania. Oferujemy oba systemy – Quick Metal Connect (QMC) i Quick Roll Connect (QRC), dla wszystkich dostępnych typów minikrążków.

System QMC (Quick Metal Connect)

Minikrążki Quick Change Disc z metalowym zaczepem mocuje się po prostu przez zakręcenie na wewnętrznym gwincie dysku wsporczego. Zapewnia bezpieczne mocowanie w systemie QMC i optymalne szlifowanie (agresywność, jakość powierzchni).

  • Dopuszczalna liczba obrotow 30.000/min
  • Śrdenica: 6mm / 38mm
  • Twardość: średnia
295424
2 Przedmioty
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )