Krążek COMBIDISC TR 50mm BLAZE gr. 50 ceramic
×
Krążek COMBIDISC TR 50mm BLAZE gr. 50 ceramic}

Krążek COMBIDISC TR 50mm BLAZE gr. 50 ceramic

4,19 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

R980P cdr sl3 qrc BLAZE R980P +++++, Najlepszy wybór przy szlifowaniu pośrednim i wykańczaniu stali nierdzewnej, inkonelu, chromu, kobaltu, tytanu i materiałów bardzo twardych
Ilość

MINI KRĄŻEK ŚCIERNY COMBIDISC TR 50MM ROLOC BLAZE GR. 50 CERAMIC NORTON - 1 sztuka

Image

NAJLEPSZY wybór do ścierania i wykańczania części ze stali nierdzewnej, inconelu, stopu chromowo-kobaltowego, tytanu oraz wyjątkowo twardych materiałów. System mocowania nie wymagający narzędzi pozwala na szybkie wymiany krążka, maksymalizując produktywność i minimalizując przestoje. Idealny do pracy w małych lub trudno dostępnych obszarach, takich jak budowa narzędzi i form, przemysł motoryzacyjny, lotniczy i kosmiczny oraz budowa urządzeń i zbiorników ciśnieniowych. System mocowania Speed-lok zapewnia szybka i sprawna wymianę. Krążek bezpiecznie blokuje się na podkładce podtrzymującej, nie ślizgając się ani nie luzuje w wyniku nagrzewania. 2-przyciskowe systemy mocowania zapewniające właściwe wyśrodkowanie płyty i bezdrganiowa prace.

Dane techniczne:

  • Średnica: 50 mm
  • Materiał podkładowy: Poliester Y wt.
  • Ziarno: ceramiczne
  • Kształt nasypu: pełny

Materiał:

  • STAL
  • STAL NIERDZEWNA
ImageImage

Najlepszy wybór przy szlifowaniu pośrednim i wykańczaniu stali nierdzewnej, inconelu, chromu, kobaltu, tytanu i materiałów bardzo twardych. Opatentowane ziarno ceramiczne zapewnia wyjątkowa szybkość skrawania, która znacznie przewyższa podobne produkty konkurencji.

Samosmarująca, zaawansowana warstwa supersize zmniejsza ciepło, zabijanie się i szkliwienie w operacjach na stali nierdzewnej, tytanie i superstopach , usuwa szybko wszelkie defekty.

Zapewnia chłodne szlifowanie przy znacząco szybszej obróbce. Żywice o wysokiej wydajności zapewniają doskonalą retencje ziarna, co wydłuża żywotność produktu i zwiększa efektywność krążka.

MASZYNA Do stosowania na narzędziach pneumatycznych, szlifierce ołówkowej. , Najwyższa trwałość, najdłuższa żywotność oraz odporność na strzępienie się krawędzi krążka przy intensywnej obróbce.

MONTAŻ TR: System szybkiego zakładania/zdejmowania krążka z gwintem plastikowym zewnętrznym z podkładka z wrzecionem z gwintem wewnętrznym.

ImageImage
63642597045
37 Przedmioty
Operacja / Zastosowanie
szlifowanie, wykańczanie
Nowy

Może ci się spodobać również

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )