Krążek COMBIDISC TR 50mm R884P gr. 60 cyrkon
×
Krążek COMBIDISC TR 50mm R884P gr. 60 cyrkon}

Krążek COMBIDISC TR 50mm R884P gr. 60 cyrkon

2,41 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

CDR QRC Krążek COMBIDISC TR 50mm
Ilość

MINIKRĄŻEK QUICK CHANGE DISC TR SL3 50MM R884P GR. 60 CYRKON NORTON - 1 sztuka

Image

LEPSZY wybór do stali twardych, drewna i stali węglowej. System mocowania nie wymagający narzędzi pozwala na szybkie wymiany krążka, maksymalizując produktywność i minimalizując przestoje. Idealny do pracy w małych lub trudno dostępnych obszarach, takich jak budowa narzędzi.

i form, przemysł motoryzacyjny, lotniczy i kosmiczny oraz budowa urządzeń i zbiorników ciśnieniowych. System mocowania Speedlok zapewnia

szybka i sprawna wymianę. Krążek bezpiecznie blokuje się na podkładce podtrzymującej, nie ślizgając się ani nie luzuje w wyniku nagrzewania. 2-

przyciskowe systemy mocowania zapewniające właściwe wyśrodkowanie płyty i bezdrganiowa prace.

Dane techniczne:

  • Średnica: 50 mm
  • Materiał podkładowy: Poliester Y wt.
  • Ziarno: elektrokorund cyrkonowy
  • Kształt nasypu: pełny
  • Obroty: max RPM 19000 
ImageImage

Materiały:

  • STAL
  • METALE NIEŻELAZNE

Najlepszy krążek do zastosowania przy obróbce stali utwardzonych, stali węglowych, spawów i drewna , Samoostrzące się ziarno Norzon klasy premium zapewnia szybkie skrawanie i wysoka wydajność usuwania materiału.

System mocowania SpeedLok sprawia, ze wymiana krązków jest szybka i łatwa, co skraca czas procesu , Wszechstronne, samoostrzące się ziarno elektrokorundu cyrkonowego, mające za zadanie usuwanie dużych naddatków przy szlifowaniu zgrubnym i gratowaniu zwykłych i stali nierdzewnych.

Agresywne skrawanie i dłuższą żywotność od krążków z ziarnem cyrkonowym konkurencji , Krążki Norton maja niewielkie rozmiary, co czyni je idealnymi do pracy w ciasnych lub trudno dostępnych miejscach.

Image
63642556396
39 Przedmioty
Granulacja
60
Nowy

Może ci się spodobać również

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )