Dysk fibrowy P36 3M 982C 125x22 Cubitron™ II /25/
×
Dysk fibrowy P36 3M 982C 125x22 Cubitron™ II /25/}

Dysk fibrowy P36 3M 982C 125x22 Cubitron™ II /25/

14,15 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

+36 36+
Ilość

3M Cubitron II Dyski fibrowe 982C

Dyski fibrowe do bardzo wydajnego szlifowania. Dyski 982C Cubitron II™ wykonano z zastosowaniem rewolucyjnej technologii precyzyjnego kształtowania ziaren ściernych. Tak wykonane ziarna są ostre, zużywają się bardzo równomiernie, przez co pracują precyzyjnie i nie przegrzewają obrabianej powierzchni.

Rozmiar (mm) - 115

Otwór (mm) - 22

Gradacja - 36+

Max. prędkość - 13 300

Zastosowanie - szlifowanie stali węglowej

Image

Do jej wykonania wykorzystano innowacyjną technologię bardzo precyzyjnego i przemyślanego ukształtowania bardzo ostrych i szybko ostrzących się ziaren ściernych. Tak skonstruowane ziarna ścierne mają wiele zalet, m.in.:

  • nie przegrzewają szlifowanej powierzchni,
  • niezwykle równomiernie się zużywają oraz zapewniają jednorodną rysę,
  • są większe, dokładniejsze, szybciej skrawające i bardziej żywotne niż inne ziarna występujące w klasyfikacji ANSI.
  • zapewniają wysoką jakość szlifu.

Dysk fibrowy 3M™ Cubitron™ II 982C przewyższa konwencjonalne ceramiczne dyski ścierne używane w zastosowaniach przemysłowych. Nasze dyski są wyposażone w technologię 3M precyzyjnie kształtowanego ziarna i wykazują nawet dwukrotnie większą szybkość cięcia, trwałość i dłuższą żywotność w porównaniu z konwencjonalnymi dyskami, a przy tym wymagają użycia znacznie mniejszej siły nacisku.

Używaj wytrzymałego dysku fibrowego 3M™ Cubitron™ II 982C do różnych zastosowań, takich jak fazowanie krawędzi oraz ogólne fazowanie i usuwanie spoin ze stali węglowej, zgorzeliny, wżerów i niedoskonałości, rowków powstałych podczas obróbki i wielu innych defektów.

Służą do szlifowania i wygładzania dużych i małych metalowych powierzchni. W trudnych warunkach przemysłowych można obrobić więcej części bez potrzeby częstej wymiany dysków. Nasze dyski są wyposażone w technologię 3M precyzyjnie kształtowanego ziarna firmy, która wykorzystuje ostre trójkątne ziarno ułożone metodą elektrostatyczną na podłożu. Ostre krawędzie ziarna działają jak pojedyncze narzędzia tnące, przecinając metalową powierzchnię z niezwykłą efektywnością. Ziarna ścierają się równomiernie i nieustannie się ostrzą podczas odłamywania. Zmniejsza to powstawanie ciepła podczas tarcia i wydłuża żywotność dysku. Twardy, sztywny podkład wykonany jest z wulkanizowanego włókna, które jest odporne na zużycie i wytrzymuje wymagające szlifowanie. Nasze dyski są zaprojektowane w taki sposób, aby zmaksymalizować potencjał cięcia, jednocześnie minimalizując wymaganą siłę nacisku i zmęczenie operatora.

55073-3M
367 Przedmioty
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )