Krążek fibra 115 gr. 40 CS 561
×
Krążek fibra 115 gr. 40 CS 561}

Krążek fibra 115 gr. 40 CS 561

2,55 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

CS 561 Krążki fibrowe do stal, metale nieżelazne, metal uniwersalnie
Ilość

Krążek ścierny, tarcza fibrowa, dysk fibrowy, krążek do szlifowania Klingspor KRĄŻEK FIBRA 115 GR. 40 CS 561 z zairem Elektrokorund - 1 sztuka Wyprzedaż - Super cena

Krążek fibrowy CS 561 – agresywne szlifowanie stali i metali nieżelaznych

Krążki fibrowe CS 561 do stali i metali nieżelaznych cechują się bardzo dobrą wydajnością. Spoiwo z żywicy syntetycznej zapewnia produktowi solidność, odporność i trwałość. Krążki fibrowe CS 561 są uniwersalne i niezwykle wydajne. Dostępny we wszystkich stosowanych powszechnie w przemyśle średnicach, krążek CS 561 oferuje najszerszy wybór średnic i granulacji w ofercie krążków fibrowych Klingspor. Bogaty asortyment różnych ziarnistości czyni z CS 561 uniwersalny materiał do szlifowania:

  • metalu,
  • metali nieżelaznych,
  • tworzyw sztucznych i
  • drewna

Budowa krążków fibrowych CS 561

Jest to krążek fibrowy zbudowany z podłoża wykonanego z materiału kompozytowego, wielowarstwowego grubego papieru i gęsto nasypanego ziarna z elektrokorundu. Wiązanie ziaren na podłożu odbywa się za pomocą spoiwa na bazie żywicy syntetycznej.

Zastosowanie krążków fibrowych CS 561

Krążki fibrowe CS 561 są stosowane w szlifierkach kątowych. Asortyment dostępnych ziarnistości sprawia, że krążek fibrowy CS 561 ma wszechstronne zastosowania. W zakresie średniej i drobnej ziarnistości zapewnia dużą ilość usuwanego materiału podczas szlifowania stali i metali nieżelaznych. Krążek CS 561 z grubym ziarnem może być używany nawet do drewna i tworzyw sztucznych. Solidna konstrukcja umożliwia pracę z bardzo wysoką prędkością obrotową.

Obraz szlifu zależy od dysku wsporczego

Wybierając odpowiedni dysk wsporczy można wywierać decydujący wpływ na obraz szlifu. Generalnie dostępne są dwa rodzaje dysków wsporczych:

  • dysk wsporczy ST 358 średnio twardy i gładki
  • dysk wsporczy ST 358 A twardy i żebrowany \Średnio twardy dysk wsporczy jest odpowiedni do uzyskiwania równomiernego obrazu szlifu i dopasowuje się elastycznie do kształtu szlifowanego przedmiotu. Doskonale nadaje się do szlifowania wykończeniowego, szlifowania konturów i zaokrąglania krawędzi. W przypadku szlifowania zgrubnego, wymagającego dużych ilości usuwanego materiału, używany jest krążek fibrowy np. CS 561 na twardym dysku wsporczym. Twarde dyski wsporcze nadają się dobrze zwłaszcza do gratowania i załamywania krawędzi.
ImageImage
10981
974 Przedmioty
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )