Arkusz wodoodporny A4 PS 8 A/C gr. 100 /50/
×
Arkusz wodoodporny A4 PS 8 A/C gr. 100 /50/}

Arkusz wodoodporny A4 PS 8 A/C gr. 100 /50/

2,14 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

Arkusz wodoodporny A4 PS 8 - przeznaczony głównie do obróbki farb, lakierów i szpachli, głównie w branży naprawy samochodów i w lakiernictwie.
Ilość

ARKUSZ WODOODPORNY A4 PS 8 A/C GR. 100 /50/ firmy Klingspor do szlifowania ręcznego lakierów, farb, tworzyw sztucznych i szpachli - ZESTAW 4 SZTUKI

Arkusz wodoodporny A4 PS 8 - przeznaczony głównie do obróbki farb, lakierów i szpachli, głównie w branży naprawy samochodów i w lakiernictwie, rozmiar 230mm x 280mm.

Obszary zastosowania:

farby/lakiery/szpachle

tworzywa sztuczne

szkło/kamień

metal uniwersalnie

Właściwości:

Spoiwo - żywica syntetyczna

Ziarno - węglik krzemu

Nasyp - pełny

Podłoże: A Granulacja : 180 220 240 280 320 360 400 500 600 800 1000 1200 1500 2000

Podłoże: C Granulacja : 60 80 100 120 150

Zalety:

Optymalny do obróbki powierzchni materiałów twardych i ciągliwych - Bardzo elastyczny papier lateksowy umożliwia bardzo dobre dopasowanie się do obrabianego detalu - Nadaje się do szlifowania na mokro i sucho

Image

Bardzo elastyczne – arkusze ścierne PS 8 A firmy Klingspor

Produkowane przez Klingspor arkusze ścierne PS 8 Abardzo elastyczne, dzięki czemu można je stosować również do szlifowania elementów z zaokrągleniami lub profilami. Mogą być wykorzystywane do szlifowania ręcznego

  • tworzyw sztucznych,
  • lakierów , - farb i
  • szpachli.

Są to arkusze ścierne do szlifowania na mokro i sucho. Produkt jest dostępny przede wszystkim w ziarnistości od średniej do drobnej.

Optymalne do szlifowania ręcznego: elastyczne podłoże z papieru A

Arkusze ścierne PS 8 A zostały opracowane przez firmę Klingspor specjalnie do szlifowania ręcznego lakierów, farb, tworzyw sztucznych i szpachli. Dlatego arkusze te mają podłoże z papieru lateksowego, który jest bardzo elastyczny i optymalnie dopasowuje się do kształtu szlifowanego przedmiotu. Poza tym podłoże jest bardzo lekkie, ponieważ jest wykonane z papieru A, który ma najmniejszą gramaturę w porównaniu do innych podłoży papierowych. Optymalny wygląd szlifowania uzyskuje się dzięki zastosowaniu ziarna ściernego z syntetycznie wytworzonego węglika krzemu. Ma on strukturę krystaliczną, dużą wytrzymałość i twardość oraz bardzo ostre krawędzie. Węglik krzemu umożliwia szlifowanie powierzchni nawet wytrzymałych i twardych materiałów.

Duża żywotność i dobry wygląd szlifu: nasyp pełny i spoiwo z żywicy syntetycznej

Duża żywotność arkuszy ściernych PS 8 A firmy Klingspor jest zapewniona dzięki nasypowi pełnemu z ziarna z węglika krzemu. Ziarnem ściernym pokryta jest prawie cała powierzchnia materiału ściernego. Dzięki dużej liczbie wierzchołków ziaren zapewniona jest duża ilość usuwanego materiału przy szybkim szlifowaniu elementów. Aby ziarno ścierne podczas używania arkusza ściernego nie wyłamywało się ze spoiwa podkładowego, Klingspor nakłada na swoje wszystkie materiały ścierne syntetyczną żywicę zalewową. Podobnie jak wszystkie ziarna ścierne stosowane przez firmę Klingspor, również to ziarno jest wytwarzane metodą syntetyczną i dzięki temu ma zawsze niezmienne, pozytywne właściwości. Dlatego te materiały ścierne marki Klingspor mogą być stosowane nawet do produkcji seryjnej i zastosowań przemysłowych.

269435
234 Przedmioty
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )