Ściernica listkowa 60x30x6 gr. 80 KM 613
×
Ściernica listkowa 60x30x6 gr. 80 KM 613}

Ściernica listkowa 60x30x6 gr. 80 KM 613

14,66 zł
Brutto

Najniższa cena w ciągu ostatnich 30 dni

KM 613 Ściernice listkowe trzpieniowe do stal szlachetna, metal uniwersalnie
Ilość

ŚCIERNICA LISTKOWA 60X30X6 GR. 80 KM 613 Klingspor - 1 sztuka

KM 613 – ściernice listkowe trzpieniowe do stali szlachetnej i metali

Ściernice listkowe trzpieniowe KM 613 są przeznaczone specjalnie do szlifowania w trudno dostępnych miejscach i wyróżniają się bardzo dobrą wydajnością szlifowania takich materiałów, jak

  • stal szlachetna, \ n- metale,
  • drewno i
  • tworzywa sztuczne.

Te małe ściernice listkowe trzpieniowe są przeznaczone do wszystkich szlifierek prostych i wiertarek z regulacją prędkości obrotowej. Do szczególnych cech ściernic KM 613 należy miękka i elastyczna struktura listków oraz równomierna wydajność. Można obrabiać bez większego wysiłku przedmioty o skomplikowanych powierzchniach i kształtach.

Image

Jako spoiwo w ściernicach listkowych trzpieniowych KM 613 – podobnie jak w większość produktów Klingspor – stosowana jest sprawdzona żywica syntetyczna o wysokiej jakości. Ziarno jest wykonane z elektrokorundu. Ściernice listkowe trzpieniowe o tak doskonałej jakości spełniają oczekiwania wymagających klientów – zarówno majsterkowiczów, jak i użytkowników profesjonalnych.

Elastyczne ruchome listki tych ściernic listkowych trzpieniowych zapewniają dodatkową wentylację. Rezultatem jest obniżenie temperatury szlifowania, które zapobiega powstawaniu barw nalotowych na szlifowanym przedmiocie. Ściernice KM 613 służą do wykańczania metali i tworzą błyszczącą powierzchnię na przedmiotach ze stali szlachetnej. Ze względu na równomierną wydajność tych ściernic listkowych trzpieniowych są one również idealnym narzędziem do szlifowania innych materiałów, takich jak drewno i tworzywa sztuczne.

Image

13052
53 Przedmioty
Nowy

Może Cię zainteresować ( 16 inne produkty w tej samej kategorii )